Dostarczamy najwyższej jakości paliwa do wiodących na polskim rynku koncernów naftowych. Mają one ponad dwadzieścia parametrów tworzących jakość paliw, między innymi spełniają wyśrubowaną normę UE, wg której zawartość siarki w benzynie/ oleju napędowym nie powinna przekraczać 10 ppm (parts per million – cząstek na milion). Cały proces produkcji jest pod stałą kontrolą. Paliwo jest analizowane na każdym etapie przerobu: sprawdzeniu podlegają zarówno wszystkie komponenty, jak i gotowy produkt, także po nalaniu już do cysterny/ zbiornika. Paliwa LOTOS Dynamic są wynikiem długotrwałych prac laboratoriów rafinerii Grupy LOTOS S.A. Stworzono je w odpowiedzi na oczekiwania klientów, poszukujących paliw rozwiniętych technologicznie. Dzięki unikalnej recepturze oraz wysokiej jakości komponentów użytych do produkcji, zaawansowane paliwa LOTOS Dynamic zdecydowanie poprawiają parametry dynamiki, czasu reakcji i osiągi silników samochodów, pozwalając na pełne wykorzystanie mocy oraz lepsze przyspieszenie.

Paliwa LOTOS Dynamic trzy lata z rzędu (2009, 2010, 2011) zdobyły Złoty Laur Konsumenta (I miejsce w programie „Laur Klienta”) w kategorii "Paliwa Premium".

 

W naszej ofercie znajdą Państwo również ręczną myjnię samochodową!

Obok wysokiej jakości paliw na stacjach LOTOS oferujemy Państwu usługi przystacyjne.

Sklepy

Zapraszamy Państwa doSklep odwiedzenia sklepów na stacjach LOTOS, w których o każdej porze dnia i nocy można kupić wszelkie potrzebne towary. Nasi sprzedawcy pomogą Państwu dobrać zarówno odpowiedni olej silnikowy jak i wycieraczki samochodowe. Nasze sklepy są również doskonałym miejscem zakupu codziennej prasy oraz czasopism. Jadąc do znajomych zawsze można do nas wstąpić, aby kupić drobny upominek. Nasze działania prowadzą do tego, aby każdy znalazł w sklepie przy stacji paliw LOTOS, wszystko co może być potrzebne w samochodzie, w domu, w czasie wypoczynku lub podróży.

 
 

Cafe punkt

To punkt obowiązkowy na trasie podróży.  Z bogatej oferty Cafe Punktgastronomicznej można wybrać nie tylko tradycyjne hot-dogi, ale również restauracyjny rarytas: pierożki prosto od cenionego w kulinarnym świecie gastronoma – Jana Kościuszko. Na smakoszy czekają sałatki, świeże owoce, gorące kanapki podawane prosto z pieca, przyrządzone ze starannie dobranych, świeżych składników, kurczaczki w delikatnej panierce i wiele innych przysmaków. Na deser Cafe Punkt proponuje wyjątkowo kremowy sernik z owocową polewą, rozpływające się w ustach ciasto nadziewane kremem z deserowej czekolady oraz muffiny czekoladowe i straciatella.

Cafe punkt to miejsce gdzie można rozkoszować się wyjątkową kawą, tworzona według unikalnej włoskiej receptury. Mieszanka skomponowana ze szlachetnych ziaren Arabica z domieszką wyrazistej Robusty sprawia, że kawa ma niepowtarzalny, kremowy smak i głęboki aromat.

 
 

BaryBar

W trakcie podróży samochodem zawsze jest czas na odpoczynek, wypicie gorącej kawy lub zjedzenie posiłku. Miła atmosfera, pomocna obsługa oraz bogata karta dań sprawiają, że z dumą zapraszamy do naszych barów bistro znajdujących się przy większości stacji paliw LOTOS.

 
 

Odkurzacze samochodowe

Systematyczne korzystanie z tych urządzeń ułatwia utrzymanie wnętrza samochodu w czystości przez cały okres jego użytkowania.

Kompresory

Systematyczne kontrolowanie ciśnienia w kołach samochodów oraz, w razie konieczności, jego uzupełniania. Stacje paliw LOTOS wyposażone są w kompresory, a korzystanie z nich jest bezpłatne.

Myjnie samochodowe

Automatyczne lub ręczne myjnie samochodowe. Urządzenia renomowanych firm są gwarantem wysokiej jakości usługi. Dzięki stosowaniu sprawdzonych, ekologicznych środków myjnie na stacjach paliw LOTOS są przyjazne dla środowiska naturalnego. Programy mycia obejmują przeróżne warianty zawierające między innymi mycie ciśnieniowe, mycie z aktywną pianą, woskowanie na gorąco i na zimno oraz mycie podwozia - bardzo ważne ze względu na zasolenie dróg w okresie zimowym.

Przetestuj jakość Paliw Lotos Dynamic!

Reklama

Formularz Kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości